Duminica, 25 Octombrie 2009 | Bacau, foto, Pareri personale | 4 comentarii
Zilele trecute am iesit la o plimbare in Parcul Cancicov cu gandul de a suprinde in cateva fotografii infatisarea Parcului Cancicov din Bacau acum, in vremea in care frunzele cazute formeaza un frumos covor galben pe care trecatorii calca. Melancolica exprimare! Am selectat 11 poze in care puteti vedea natura, asa cum este ea intr-o zi cu soare de octombrie, in cel mai mare parc din orasul Bacau, situat chiar in centru.
Search
Articole Recente
- Sesizare penală pentru vandalii care distrug mobilierul stradal din Bacău
- Ziua Culturii Naționale la Teatrul Municipal Bacovia și cele 4 momente ce merită remarcate
- Reparații curente la iluminatul public din Bacău
- Ședința Consiliului Local Bacău din 11 ianuarie 2021 (rezumatul proiectelor)
- Burse pentru peste 10 mii de elevi care învață în municipiul Bacău
Comentarii recente
- Q on Reparații curente la iluminatul public din Bacău
- Kristofer on 2021. Play!
- Petcu Constantin on 2021. Play!
- Stan on Transparență totală: absolut toate contractele și cheltuielile vor fi publicate pe site-ul Primăriei Bacău
- Kristofer on Ședința Consiliului Local Bacău din 18 decembrie 2020 (rezumatul proiectelor)
- Iorga stefania alexandea on Transparență totală: absolut toate contractele și cheltuielile vor fi publicate pe site-ul Primăriei Bacău
- Stan on Ședința Consiliului Local Bacău din 18 decembrie 2020 (rezumatul proiectelor)
- Kristofer on Ședința Consiliului Local Bacău din 18 decembrie 2020 (rezumatul proiectelor)
- stan on Ședința Consiliului Local Bacău din 18 decembrie 2020 (rezumatul proiectelor)
- Diegis on Istorie Radio Deea
Hai bre, iar poze seci cu parcul in care ai impresia ca ai prin nu stiu ce cadre. Am vazut destul Bacaul in toate culorile, mai fa ceva altfel sau macar nu mai posta toate pozele cu banci si copaci in care ai impresia ca ai gasit ceva artistic. Sunt un miliard din astea pe net.
buna..cred ca te-ai saturat de comentarii de genul asta dar…
am o rugaminte..este o melodie…minimal sa zicem…e foarte des in club principe…canta o fata..si pronunta si nuestro amor…daca stii despre ce melodie e vorba,spune-mi te rog..
multumesc!
frumos….kristofer…id-ul meu:simion_bc……vb
ps: nu e vorba de chicanos…e o melodie noua..:P