Miercuri, 2 Decembrie 2009 | Bacau, muzica | 8 comentarii
Complet renovat si modernizat, Zebra Club din orasul Bacau isi redeschide portile in aceasta iarna cu multe schimbari majore, ridicandu-si standardul de calitate al locatiei si al viitoarelor evenimente la un standard de top club din Romania, dar si multe surprize, concursuri, premii si invitatii pe masura. Astfel, esti asteptat la marea petrecere de redeschidere sambata, 5 decembrie 2009, incepand cu ora 22:00! Line-up:
Pret intrare: 20 ron Concurs: intra pe zebraclub.ro si poti castiga invitatii de cate 2 persoane la acest eveniment oferite de Club Zebra si kristofer93.com. Online:
Parteneri: Kiss FM, Zile si Nopti, The Stage, 12 Hours Dance Marathon, Peroni, kristofer93.com, BeatFactor.ro, Aqua Club si StreamON Parteneri media: AnyPlace, Tilllate, afterParty, BeatPortal, mnml, Ibiza Voice, Iasi.com, muzicabuna.ro, ParfumuriOnline.com, Sunrise, Resident Advisor, Love2Dance, techno.ro, SoFresh, Nights.ro, 25h.ro, FotoClubbing.ro, Urban Works Forum, InOras.ro si Time4Music
Evenimentul va fi transmis live pe StreamOn.ro.
Accesul in club se face incepand cu ora 20.00.
NU este permis accesul persoanelor cu varsta sub 18 ani.
Informatii si rezervari la telefon 0744 853 046
Search
Articole Recente
- Eveniment: consultare online despre Regulamentul spațiilor verzi din municipiul Bacău
- Ședința Consiliului Local Bacău din 29 iulie 2022 (rezumatul proiectelor)
- O veste bună, una foarte bună și una proastă despre PNI Anghel Saligny în județul Bacău
- Ce ne dorim în zona Stadionului Municipal: sport și verde sau blocuri gri?
- Ședința Consiliului Local Bacău din 18 iulie 2022 (rezumatul proiectelor)
Comentarii recente
- Remus Lupu on O veste bună, una foarte bună și una proastă despre PNI Anghel Saligny în județul Bacău
- Carmen on La Ferdinand… o fi pe bune?
- Symy on Fotografiatul pe stradă, din punct de vedere legal. Luaţi notiţe!
- Ifrim on Ședința Consiliului Local Bacău din 30 iunie 2022 (rezumatul proiectelor)
- Vizian Miziteu on Rezumatul intervențiilor mele din ședința Consiliului Local din 27 mai 2022
- mihai on Legea trebuie să fie egală pentru toți. Cazul extinderii abatorului Agricola
- Can t you see me on Ce vă recomandă? Vocea, carnetul și talentul de debutant
- BD on Băcăuanii vor ști în timp real când sosește autobuzul
- You and you on Sinecuri de milioane și risipă de bani publici prin Centrul Comunitar propus de primarul Viziteu
- Kristofer on Drumul Romania – Bulgaria – Turcia – Antalya
SIS & Zotist Live @ Zebra Club – Bacau, Romania (20.12.2008) Un tracklist la setul asta, va rog! daca nu macar melodia de la min 58:11
esti nebun :))
super mishtoooooo la zebra! bun ca s_a redeschis! full de lume buna si dj extraordinari! asa atmosfera n-am mai simtit de mult! zebra rules!
mmm…dupa atata tam tam ,cam slaba prezentarea .de la capitolul amenajare pana la lumini de club ,macar ceva apropiat de 12HDM 2 …si varul ala alb de pe pereti de toata jena …parca e facut la plesneala …acu o sa sara vreo 20 sa spuna ca daca e muzica e buna nu mai conteaza locatia .imi pare rau dar suntem acusi si 2010 si unii mai vor si calitate.parerea mai multora .poate se mai regleaza in viitor
ti-as recomanda niste ochelari, ca nu e alb, uita-te mai bine data viitoare cand vii sa critici, cat despre decor e mult mai original decat multe "tentative" de cluburi din bc 😉 si daca tot ai atata tupeu, pune-ti si numele.
prea putine cuvinte am ca sa va spun cat de bine imi pare ca s-a deschis zebra, cat depre commenturi inteligente care le lasa fani tip marinaru :)) si mai nou "marinaru de iarna"_kremlin as vrea sa va spun urmatoarele: perdele, plush pe pereti, tocuri si imbracaminte de nunta, asta nu inseamna club, din cate stiu eu, la club, mergi sa te distrezi nu sa te afirmi " ca ai fost si tu acolo". e singurul loc din bc unde se baga muzica de calitate , nu gen vibe fm . bravo echipa zebra
felicitari zebra, in sfarsit o schimbare majora
keep up the good work
"Anonim spunea…
ti-as recomanda niste ochelari, ca nu e alb, uita-te mai bine data viitoare cand vii sa critici, cat despre decor e mult mai original decat multe "tentative" de cluburi din bc 😉 si daca tot ai atata tupeu, pune-ti si numele."
…asta cum ca trebuie sa am tupeu sa mi pun numele tot un anonin spunea …dar nah la cate minte poti sa ai ma indoiesc ca ar conta cum ma cheama …si daca m ar chema Elvis sau Ciocan sau x sau y cu ce ar ajuta ?! …mda …mi am pus si ochelari ..e al dracului de gri …la intuneric se confunda foarte usor si oricine stie ca o culoare intr un loc slab luminat isi schimba nuanta .gri e o nuanta de alb .in fine …
ideea era ca se putea mai bine dar e ok si demna de laudat initiativa si atat .