Marti, 6 Mai 2014 | fun | Comenteaza
Traian Băsescu, 29 iulie 2012, după anunțarea rezultatelor referendumului pentru demitere: Antena 3 e aici? Barack Obama, 3 mai 2014, la dineul organizat în cinstea corespondenților la Casa Albă: MSNBC is here?
Diferența majoră este că președintele Statelor Unite ale Americii face asta în glumă, la un eveniment lejer, în timp ce al nostru spune asta după ce află că milioane de români i-au spus, prin vot, să plece de la Cotroceni. P.S.: A nu se compara Antena 3 cu MSNBC. Al nostru e o mașinărie de propagandă, nu un post de știri. Remember Victor Ciutacu? Sau pe directorul Mihai Gădea, care-i înjură de mamă în direct pe adversarii politici ai patronului lor?
Search
Articole Recente
- Ziua Culturii Naționale la Teatrul Municipal Bacovia și cele 4 momente ce merită remarcate
- Reparații curente la iluminatul public din Bacău
- Ședința Consiliului Local Bacău din 11 ianuarie 2021 (rezumatul proiectelor)
- Burse pentru peste 10 mii de elevi care învață în municipiul Bacău
- Toată comunitatea trebuie să aibă un cuvânt de spus în privința directorilor de școli, nu doar profesorii
Comentarii recente
- Kristofer on 2021. Play!
- Petcu Constantin on 2021. Play!
- Stan on Transparență totală: absolut toate contractele și cheltuielile vor fi publicate pe site-ul Primăriei Bacău
- Kristofer on Ședința Consiliului Local Bacău din 18 decembrie 2020 (rezumatul proiectelor)
- Iorga stefania alexandea on Transparență totală: absolut toate contractele și cheltuielile vor fi publicate pe site-ul Primăriei Bacău
- Stan on Ședința Consiliului Local Bacău din 18 decembrie 2020 (rezumatul proiectelor)
- Kristofer on Ședința Consiliului Local Bacău din 18 decembrie 2020 (rezumatul proiectelor)
- stan on Ședința Consiliului Local Bacău din 18 decembrie 2020 (rezumatul proiectelor)
- Diegis on Istorie Radio Deea
- florin on Transport public local 100% gratuit pentru elevii din Bacău, fără trasee și perioade limitate