Luni, 24 Noiembrie 2008 | internet, muzica, Vibe FM | 14 comentarii
Gaijin Media este labelul sub care a iesit Narcotic Sound – Suena. Aceasta piesa este noua si in exclusivitate la Vibe FM. “Narcotioc Sound” un nou proiect romanesc format din 2 dj producatori si anume Marius Mirica a.k.a. Mariuu si Mihai Constantin a.k.a. Mym au scos pe piata prima lor productie numita “Suena” care deja a ajuns la marile radiouri din tara, in cazul in care va place o puteti vota si pe Vibe FM. Auditie placuta, piesa a intrat si in topul preferintelor mele aka Top 20 kristofer93!
Piesa a fost inclusa in ultimul music vot, deci are sanse foarte mari sa intre in 20 Vibes.
(from Xander)
Search
Articole Recente
- Ședința Consiliului Local Bacău din 23 mai 2022 (rezumatul proiectelor)
- Ședința Consiliului Local Bacău din 17 mai 2022 (rezumatul proiectelor)
- Ședință de îndată a Consiliului Local pentru reaprobarea proiectului PNRR de achiziționare a autobuzelor electrice
- Legea trebuie să fie egală pentru toți. Cazul extinderii abatorului Agricola
- Starea la zi a politicilor din tineret în municipiul Bacău. Ce face primarul, cel cu atribuții în acest sens?
Comentarii recente
- mihai on Legea trebuie să fie egală pentru toți. Cazul extinderii abatorului Agricola
- Can t you see me on Ce vă recomandă? Vocea, carnetul și talentul de debutant
- BD on Băcăuanii vor ști în timp real când sosește autobuzul
- You and you on Sinecuri de milioane și risipă de bani publici prin Centrul Comunitar propus de primarul Viziteu
- Kristofer on Drumul Romania – Bulgaria – Turcia – Antalya
- Roxana on Drumul Romania – Bulgaria – Turcia – Antalya
- Roxana on Drumul Romania – Bulgaria – Turcia – Antalya
- ROXANA on Drumul Romania – Bulgaria – Turcia – Antalya
- Cătălin on Document: Negru pe alb, primarul spune că nu e treaba lui să monitorizeze colectarea și transportul deșeurilor din Bacău
- Kristofer on Reguli noi pentru fațadele clădirilor din Bacău
Mr Pit & Anhken FTW! M-am saturat de proiecte d-aseta de cacat, apreciez totusi ca nu au copiat acelasi sound care a prins foarte bine in RO vin ultimul timp(inna,play & win,danny dj,akcent).
Ve ca ai o greseala 😉
Kristofer zi mi si mie te rog cum se numeste melodia asta de pe vibe.uite 2 detalii,sper ca mi poti spune titlul:
1.e in stilul lui axwell
2.se aude o voce de barbat care zice de mai multe ori :”my favourite loooovvveee,my favourite loooove..”si apoi “are you ready?are you ready?…”
vibe fm are toate sansele sa devina un post ,,made in romania,,cu piese exclusiv ,,made in romania,,…rusine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nu stiu cati sunteti de acoord cu mine dar muzica de la radio deea pe care o auzeam acum 2 3 ani era de o mie de ori mai buna decat toata vrajeala asta de piese romanesti(‘i love you..don t go stay with me baby..fly like tralalala)
nah..ce sa i faci.asa e la patron(adica radio 21).bagi ce ti zice nu ce vrei tu
Nu stiu despre ce vorbiti voi acolo
Mie nu mi se pare a fi romaneasca melodia asta iar mie si prietenelor mele ne-a placut foarte mult cand am auzit-o in club ::: Suenaaa
Bravo Narcotic Sound !:X
@ anonim cu piesa:
Markus Gardeweg feat. Michael Feiner – Fairplay (Let There Be Love) (DONS & DBN Remix) ?
Nu vreau sa fiu rautacios… de ce nu incercati si Radio Pro-B ? http://www.radioprob.ro
am auzit seara asta un remix la piesa asta la R629 stii cumva un ID?
este o piesa mai veche cu acelasi beat de la suena… si este cantat de barbat…era foarte cunoscuta la noi,si versurile se terminau cu togheter,forever:| ma poate ajuta cineva:-s?
Steve Forest – Come 2 Me (Nicola Fasano Cote D'Azur Radio Edit)
nu e Steve Forest – Come 2 Me (Nicola Fasano Cote D'Azur Radio Edit) :(((( cume la suena de pana la secunda 25
si 😕 si primul vers parca e ceva de genul ….cause i'm waiting for an …togheter..e "contemporana" sa zic asa cu spit -faling….
au scos o piesa noua ,mai frumoasa ,in portugheza se numeste MAMASITA si este foarte misto:vezi DIVERSITY CAFE