Sambata, 28 Iulie 2007 | muzica, Radio Deea, Top 20 Radio Deea | 2 comentarii
Topul 20 Radio Deea a ajuns la a doua saptamana de nedifuzare. Imi pare sincer rau ca nu pot asculta si intocmi topul, pentru a va satisface dorinta de identificare a pieselor din top! La fel ca saptamana trecuta, va dau un premiu de consolare! Melodia de mai jos apartine lui David Guetta impreuna cu Tocadisco si este extrasa de pe ultimul album, Pop Life.
Speram cat mai curand sa se alcatuiasca topul! Radio Deea avea succes cu topul, chiar eram foarte solicitat din pricina lui, dar se pare ca unii oameni isi pierd interesul si ajung chiar la vanzarea postului.Deasemenea speram ca topul nu a fost sau va fi desfiintat!
Search
Articole Recente
- Ziua Culturii Naționale la Teatrul Municipal Bacovia și cele 4 momente ce merită remarcate
- Reparații curente la iluminatul public din Bacău
- Ședința Consiliului Local Bacău din 11 ianuarie 2021 (rezumatul proiectelor)
- Burse pentru peste 10 mii de elevi care învață în municipiul Bacău
- Toată comunitatea trebuie să aibă un cuvânt de spus în privința directorilor de școli, nu doar profesorii
Comentarii recente
- Q on Reparații curente la iluminatul public din Bacău
- Kristofer on 2021. Play!
- Petcu Constantin on 2021. Play!
- Stan on Transparență totală: absolut toate contractele și cheltuielile vor fi publicate pe site-ul Primăriei Bacău
- Kristofer on Ședința Consiliului Local Bacău din 18 decembrie 2020 (rezumatul proiectelor)
- Iorga stefania alexandea on Transparență totală: absolut toate contractele și cheltuielile vor fi publicate pe site-ul Primăriei Bacău
- Stan on Ședința Consiliului Local Bacău din 18 decembrie 2020 (rezumatul proiectelor)
- Kristofer on Ședința Consiliului Local Bacău din 18 decembrie 2020 (rezumatul proiectelor)
- stan on Ședința Consiliului Local Bacău din 18 decembrie 2020 (rezumatul proiectelor)
- Diegis on Istorie Radio Deea
super marfa;)sunteti cei mai tari
Pe 4 nu a fost top 20?
lipseste topul pentru multa lume